Start rok szkolny 2012/2013 21 III 2013 r. Pierwszy Dzień Wiosny
21 III 2013 r. Pierwszy Dzień Wiosny
Wpisany przez Ewa Bocheńska   

alt

W tym roku przywitaliśmy  wiosnę w zimowej scenerii! Aura nie pozwalała nawet na tradycyjny przemarsz ulicami miasteczka, dlatego wszyscy zostali zaproszeni do sali teatralnej. Na scenie zaprezentowały się najpierw przedszkolaki, później wystąpił zespół artystyczny klas I –III. Gorące rytmy dwóch tańców – Macareny i Gangnam style - wykonanych przez Promyczki porwały całą kolorową widownię, a dzięki piosence pt. Nie śpijcie, kiedy wiosna każdy mógł uzupełnić zapas energii, która z pewnością będzie potrzebna na kolejne dni.

alt      alt

alt   alt

Niecierpliwie wyczekiwanym momentem był wybór Miss i Mistera Wiosny 2013. Ten zaszczytny tytuł otrzymali: Damian Kawzowicz z Przedszkola Miejskiego w Lubomierzu oraz uczennica naszej Szkoły Michalina Migura z kl. 4b. Wybrano także najpiękniejsza marzannę: I miejsce zajęło Przedszkole Miejskie, na II  miejsce zdobyła  „zimowa pani” wykonana przez klasę 6b. Na koniec zaprezentowały się dwa zespoły: Kargulinki oraz Chapter One.

alt         alt

Mimo wyjątkowych okoliczności humory dopisywały wszystkim, którzy mają dość panowania srogiej zimy. Było gwarno i wesoło. Pierwszymi „oznakami wiosny” były tego dnia barwne stroje, makijaże i transparenty, ale dzięki nim obudził się wiosenny optymizm i nadzieja, że już wkrótce nadejdą cieplejsze dni.

Anna Barsul

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.