Start rok szkolny 2013/2014 22 V 2014 r. Wycieczka pierwszoklasistów do lasu
22 V 2014 r. Wycieczka pierwszoklasistów do lasu
Wpisany przez Ewa Bocheńska   

    alt

alt    alt

     22 maja 2014 r. uczniowie klasy Ia i Ib udali się wraz  z wychowawcami na wycieczkę do pobliskiego lasu. Specjalista Służb Leśnych Pani Anna Jankowska i Podleśniczy Pan Tomasz Kwaśniak poprowadzili bardzo ciekawe zajęcia przyrodnicze na ścieżce edukacyjnej w poszczególnych klasach. Zajęcia w terenie umożliwiły bezpośredni kontakt uczestników z przyrodą, uwrażliwiły na otaczające ich piękno natury. Uczniowie lepiej poznali roślinność i zwierzęta naszych lasów. Po zajęciach czekały na nich niespodzianki – pieczone kiełbaski, napoje, a na zakończenie – edukacyjne książeczki i odblaski.

      Wychowawcy i uczniowie klas pierwszych składają serdeczne podziękowanie:

Pani Annie Jankowskiej za zorganizowanie nam wycieczki i przeprowadzenie zajęć przyrodniczych,

Panu Tomaszowi Kwaśniakowi za przeprowadzenie zajęć i pomoc przy poczęstunku,

Panu Leśniczemu Sylwestrowi Jabłońskiemu za zorganizowanie poczęstunku.

Dziękujemy również za przekazanie pierwszoklasistom książek edukacyjnych „Wyprawa do lasu” i znaczków odblaskowych. Dołączamy życzenia sukcesów i jak największej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Ewa Bocheńska, Agata Kostek

więcej zdjęć - klasy pierwsze...

alt    alt

     Dokładnie za rok 22 maja 2015 r. uczniowie już klasy IIa i IIb ponownie zgłębiali tajniki wiedzy "ukryte" w naszym lesie dzięki wycieczce zorganizowanej przez Panią Annę Jankowską i Pana Leśniczego Sylwestra Jabłońskiego. Dziękujemy za cykliczne zajęcia przyrodnicze w terenie i pyszną niespodziankę.

więcej zdjęć - klasy drugie...


 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.