Start rok szkolny 2013/2014 Plastikowe pomaganie
Plastikowe pomaganie
Wpisany przez Agata Kostek   

   Minął kolejny rok szkolny 2013/2014 pełen wytężonej pracy, a uczniowie korzystają z zasłużonego wypoczynku. Jest to odpowiedni czas, by podsumować zbiórkę plastikowych nakrętek. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli  się w akcję. I znowu udowodniliśmy, że wspólnie możemy uczynić wiele dobrego. Zbiórka  odbywała się na rzecz 14-letniego Szymona Mikieciuka z Gryfowa Śląskiego. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek rodzice przeznaczyli na zakup aktywnego wózka oraz rehabilitację, która jest dla Szymona niezbędna. Nasza zbiórka zakończyła się powodzeniem, bo Szymon posiada już wymarzony wózek. Rodzice Szymona – Jolanta i Krzysztof Mikieciukowie skierowali do wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły serdeczne podziękowanie za włączenie się w akcję „plastikowe pomaganie”, z której dochód przeznaczono na zakup wózka inwalidzkiego dla ich syna Szymona. Podziękowania należą się również dzieciom z Przedszkola Miejskiego w Lubomierzu Filia w Pasieczniku i tym wszystkim, którzy dołączyli się do akcji, gdyż wielokrotnie docierały nakrętki z różnych miejsc i źródeł. Z imienia i nazwiska nikt nie jest w stanie wymienić wszystkich, ale wiemy, że nakrętki zbierane były przez całe rodziny i znajomych naszych uczniów, w zakładach pracy ich rodziców i najbliższych, a niektóre dotarły nawet z Niemiec. Podziękowania należą się wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę nakrętek, za pomoc oraz rozgłos. Mam nadzieję, że po wakacjach nie ustaniemy w „plastikowym pomaganiu”.

Agata Kostek

alt

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.