Start rok szkolny 2014/2015 14 X 2014 r. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
14 X 2014 r. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
Wpisany przez Andrzej Górski   

   14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem p. Anny Muszyńskiej - Małagockiej i p. Elżbiety Woźniak. Młodzi artyści pieśnią i słowem z odrobiną humoru uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników administracji. Uczniowie wyrazili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę wspaniałym występem, a przede wszystkim swoją obecnością. Montaż słowno-muzyczny wywoływał uśmiech radości na twarzach widowni, a taniec na scenie w wykonaniu  naszych uczniów zapraszał do wspólnej zabawy.  Dyrektor Marek Kozak złożył wszystkim  zaproszonym gościom i pracownikom naszej szkoły serdeczne życzenia, wspominając o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Serdeczne życzenia złożyli również: Pan Wiesław Ziółkowski - Burmistrz naszego miasta oraz Pani Bożena Pawłowicz -Sekretarz  Gminy i Miasta Lubomierz, dziękując za dotychczasowe zaangażowanie oraz życząc wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.  Dziękujemy także rodzicom za przekazywanie swoim pociechom wspaniałych wartości, czego świadectwem było wspólne świętowanie tak szczególnego dnia w roku szkolnym.

E. Woźniak, A. Muszyńska-Małagocka

    Na akademii w sali teatralnej uczniów klas młodszych reprezentował zespół „Promyczki”. Młodzi artyści uczcili ten dzień piosenkami i tańcami.

alt

alt   alt

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.