Start rok szkolny 2014/2015 16 II 2015 r. Zabawa karnawałowa
16 II 2015 r. Zabawa karnawałowa
Wpisany przez Andrzej Górski   


alt

     Po mozolnej pracy w I semestrze uczniowie niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w lubomierskim klubie w poniedziałek, 16 lutego 2015 roku. Najpierw bawiły się dzieci młodsze, a później na parkiet weszły klasy 4-6. Pomysłów na stroje nie zabrakło! Na sali pojawiły się: wróżki, księżniczki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

alt

     W czasie balu przeprowadzono zabawy ruchowo – muzyczne i przygotowano słodki poczęstunek. W klasach 1-3 prawie wszystkie dzieci były pięknie przebrane i za to otrzymały słodycze. W klasach starszych odbył się konkurs na najciekawiej przebraną parę; zwycięzcy nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.

alt

alt   alt

     Bale przebierańców sprawiają wszystkim wiele radości, bo właśnie podczas takich imprez można chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Wszyscy uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im DJ Dawid.

Iwona Miśków, Joanna Budzicz, Anna Barsul

więcej zdjęć...

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.