Start rok szkolny 2014/2015 27 III 2015 r. "Najpiękniejsza palma wielkanocna"
27 III 2015 r. "Najpiękniejsza palma wielkanocna"
Wpisany przez Agata Kostek   

    alt

     Wśród różnorodnych konkursów, jakie są organizowane w naszej Szkole, szczególne miejsce zajmują te związane z kultywowaniem tradycji. Wraz z nadejściem wiosny uczniowie ochoczo zabierają się do wykonania palm wielkanocnych, angażując przy tym swoich najbliższych. Ręcznie wykonane palmy są niepowtarzalne i niezwykle efektowne, co nie ułatwia pracy jury i wyłonienie tych najpiękniejszych jest z roku na rok coraz trudniejsze. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KLASY 1 - 3

I miejsce – Bartłomiej Pełka (kl.2b), Kajetan Olszewski (kl.2a), Marek Magierowski (kl.2a); II miejsceAndrzej Krajewski (kl.3b); III miejsceMaciej i Michał Dymitrocowie (kl.3a), Mateusz Haras (kl. 1a), Katarzyna Kozłowska (kl.1c).

KLASY 4 - 6

I miejsce – Nicola i Oliwia Pasternak (kl.4b), Nikodem Gudowicz (kl.4b) i Jeremi Gudowicz (kl.2b), Krystian Kozłowski (kl.5a), Dawid Kozielski i Wiktoria Kozdrowska (kl.5a), Patrycja Sałaciak (kl.5b) i Tomasz Sałaciak (kl.3b);

II miejsce – Weronika Rotkiewicz (kl.4a), Mateusz Wąsowicz (kl.5a), Szymon Binasiewicz (kl.5a);

III miejsce – Oliwia Kołodziej (kl.4b), Jakub Wieliczko (kl.6b).

    Prace  zdobywców I miejsca zostały wysłane do Lwówka Śląskiego, gdzie 27 marca 2015 r. odbyło się podsumowanie XI Powiatowego Konkursu pod hasłem Najpiękniejsza palma wielkanocna. Z wielką przyjemnością informujemy, że na uroczystą galę w Gimnazjum im. Jana Pawła II zaproszono aż 8 uczniów z naszej Szkoły. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się:

I miejsce w kategorii palm dużych: NICOLA i OLIWIA PASTERNAK

II miejsce w kategorii palm małych: KAJETAN OLSZEWSKI

III miejsce w kategorii palm średnich: WIKTORIA KOZDROWSKA i DAWID KOZIELSKI

III miejsce w kategorii palm dużych: BARTŁOMIEJ PEŁKA

III miejsce w kategorii palm bardzo dużych: PATRYCJA i TOMASZ SAŁACIAKOWIE

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych.

Agata Kostek, Ewa Bocheńska,

Anna Barsul, Joanna Budzicz

alt

alt

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.