Start rok szkolny 2014/2015 1 VI 2015 r. Nowy dziedziniec w szkole
1 VI 2015 r. Nowy dziedziniec w szkole
Wpisany przez Marek Kozak   

    alt

     1 czerwca – w Dniu Dziecka nasi uczniowie uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowego szkolnego dziedzińca przy głównym budynku naszej szkoły. Plac otrzymał nową nawierzchnię z kostki brukowej o powierzchni ponad 550 m2. Przy okazji tego remontu wykonane zostały nowe schody wejściowe do budynku. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczył p. Burmistrz Wiesław Ziółkowski oraz p. Czesław Krzyżanowski – właściciel firmy Granbet, która wykonała remont. Dyrektor szkoły podziękował p. Burmistrzowi za finansowe wspieranie inicjatyw remontowych w naszej Szkole. Przypomniał wszystkim zebranym, że pod koniec 2014 r. udało się w ekspresowym tempie pozyskać fundusze i wykonać remont dachu budynku „małej szkoły” oraz dachu i elewacji budynku sali gimnastycznej.

     Szczególne podziękowania i gorące brawa od wszystkich uczniów i nauczycieli otrzymał p. Czesław Krzyżanowski, który wykonał nieodpłatnie szereg dodatkowych prac podczas remontu dziedzińca. Wartość sponsorowanych prac to kwota ponad 8 tys. złotych. Dziękujemy!!!

     Na zakończenie uroczystości p. Burmistrz złożył wszystkim uczniom naszej Szkoły życzenia z okazji Dnia Dziecka i podarował dużą torbę słodyczy.

                                                                                                                                                                                             Marek Kozak

                                                                                                                                                                                  Dyrektor SP Lubomierz

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.