Start Samorząd uczniowski 24 VI 2015 r. "Mam talent"
24 VI 2015 r. "Mam talent"
Wpisany przez Anna Barsul   

     Tuż przed rozpoczęciem wakacji, 24 czerwca, Samorząd Uczniowski klas 4–6 zorganizował zabawę, dzięki której uczniowie mieli okazję zaprezentować się z całkiem innej strony. Uczestnicy opowiedzieli o swoich pasjach, zainteresowaniach i pomysłach na spędzanie wolnego czasu. Na scenie dominowały popisy wokalne. Można było obejrzeć talenty taneczne i podziwiać tajniki gry w piłkę nożną. Dzięki pomocy Wicedyrektora Andrzeja Górskiego poszczególne występy wzbogacały prezentacje multimedialne.

     W gronie jurorów zasiedli:  Irena Siedlecka, Renata Juncewicz, Karolina Patynko, Stanisław Idziejczak i Adam Rębisz. Spośród 22 uczestników wyłoniono laureatki w dwóch kategoriach;  zostały nimi: AMELIA RADYNO z kl. 4a (śpiew) i JUSTYNA WALCZAK z kl. 5b (taniec). Na sali panowała radosna i życzliwa atmosfera, a wszystkie występy widownia nagradzała głośnymi brawami.

     Na zakończenie przewodnicząca SU i pomysłodawczyni konkursu – ANIA KAPUSTA  –  wyraziła przekonanie, że utalentowanych uczniów w naszej Szkole jest jeszcze więcej. Dodała, że warto rozwijać swoje pasje i zarażać nimi innych.

    Mamy nadzieję, że za rok odbędzie się następny konkurs, w którym weźmie udział jeszcze większa liczba utalentowanych uczestników. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji konkursu i życzymy słonecznych wakacji!

Opiekunowie SU: Joanna Budzicz, Anna Barsul

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.