Start UKS "Junior" Sezon 2008
Sezon 2008
Wpisany przez Administrator

Ogólnopolski Bieg Przełajowy „Powitanie Wiosny”

Dnia 29 marca 2008 roku odbył się Jubileuszowy X Ogólnopolski Bieg Przełajowy „Powitanie Wiosny” w Rząsinach. W zawodach tych uczestniczyła 25-osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Lubomierza.
Nasi uczniowie odnieśli wspaniały sukces zdobywając 9 medali (4 złote, 4 srebrne i 1 brązowy).
Złote medale zdobyli: Fil Jakub, Palki Dominika w kategorii klas I, Budzicz Marek w kategorii klas III oraz Sarota Anna w kategorii klas IV.
Srebrne medale zdobyli: Raubo Angelika w kategorii klas I, Kowal Maksymilian, Palki Patrycja w kategorii klas III oraz Laudyński Paweł w kategorii klas IV.
Brązowy medal zdobył Martyniak Łukasz w kategorii klas I. Biegi przełajowe zostały bardo dobrze zorganizowane, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy upominek, a pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii wiekowej otrzymało medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową w wysokości 100zł (medal złoty), 70zł (medal srebrny), 50zł (medal brązowy).

Jesienne biegi przełajowe

Dnia 19 września 2008 roku w Lubomierzu odbyły się VIII Mistrzostwa Gminy i Miasta Lubomierz w jesiennych biegach przełajowych. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz p.Wiesław Ziółkowski
Poniżej przedstawiamy nazwiska Mistrzów Gminy Lubomierz na poszczególnych dystansach: Natalia Styczeń, Krystian Kupnicki, Dominika Palki, Wiktor Gadecki, Martyna Kozdenba, Martyn Sawicki, Angelika Nuckowska, Marek Szyderski, Anna Sarota, Paweł Laudyński, Dominika Binasiewicz, Michał Gołdyn.
Wszystkich medalistów dekorował BMiG p.Wiesław Ziółkowski
W zawodach startowało 150 zawodniczek i zawodników z terenu Gminy Lubomierz.
W punktacji indywidualnej trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało dyplomy i medale. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali słodkie upominki
Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie zawodów: Zarządowi Uczniowskiego Klubu Sportowego „JUNIOR” Lubomierz, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lubomierzu mgr Markowi Kozakowi, mgr inż. Andrzejowi Górskiemu Dyr. Ośrodka Kultury i Sportu Mirosławowi Laskowskiemu, koleżankom z sekretariatu zawodów mgr Renacie Juncewicz, mgr Elżbiecie Woźniak oraz wszystkim koleżankom i kolegom.
Organizatorem zawodów był trener UKS „JUNIOR” Lubomierz mgr Adam Rębisz

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej LZS w jesiennych biegach przełajowych

Dnia 23 września 2008 roku w Jeżowie Sudeckim odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej LZS w jesiennych biegach przełajowych. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II zdobyli 4 medale:
Raubo Angelika - złoty medal w kategorii dziewcząt klas II
Gadecki Wiktor - złoty medal w kategorii chłopców klas II
Budzicz Marek - złoty medal w kategorii chłopców klas IV
Palki Dominika - srebrny medal w kategorii dziewcząt klas II

Lekkoatletyczne ostatki !!!

24 września 2008 roku we Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w jesiennych biegach przełajowych. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II odnieśli wspaniały sukces zdobywając 3 medale (złoty medal zdobyła Patrycja Palki i Marek Budzicz w kategorii klas IV, brązowy medal zdobyła Angelika Nuckowska również w kategorii klas IV.

Mistrzostwa Powiatu Lwówek Śl. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt Szkół Podstawowych

1 października 2008 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwówek Śl. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt Szkół Podstawowych. W imprezie tej startowała 10 – osobowa sztafeta z SP Lubomierz im. Jana Pawła II. Nasze dziewczęta w składzie: Horanin Daria, Sarota Anna, Hryciuk Karolina, Siedlecka Natalia, Sidorska Adriana, Kulaszyńska Dominika, Binasiewicz Dominika, Palki Patrycja, Dziubka Edyta, Kadłubowska Anna zdobyły złoty medal.

Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.