Start rok szkolny 2015/2016 8 VI 2016 r. "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
8 VI 2016 r. "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
Wpisany przez Ewa Bocheńska   

alt

     Tegoroczna XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży odbyła się pod hasłem  „W trosce o nasze bezpieczeństwo” i została ogłoszona przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – Szefa Obrony Cywilnej Kraju. Celem jest zainteresowanie problemem, co może się stać, gdy ludzie nie przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.

     W klasach 4-6: I miejsceKornelia Kostek (5a), II miejsceMaciej Talarczyk (4a), III miejsce Laura Urbaniak (4a); wyróżnienia: Michał Dymitroca (4a) i Andrzej Krajewski (4b).W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniono zwycięzców.

alt

    W klasach 1-3 laureatami zostali: I miejsce – Dawid Kossowski (3b), II miejsce – Wojciech Pałancewicz (1b), III miejsce – Marek Magierowski (3a); wyróżnienia: Mateusz Skoneczny (1b) i Brajan Baszak (3a).

alt

    

     8 czerwca w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca powiatowy etap konkursu, na którą zostało zaproszonych dwoje naszych uczniów: Kornelia Kostek – zdobyła II miejsce w II grupie  (uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych), a Dawid Kossowskiwyróżnienie w I grupie (uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych).

alt  alt

     Nagrodzone prace z grup I, II i III zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, naszą szkołę reprezentowała Kornelia Kostek, która odniosła wielki sukces, zdobywając wyróżnienie na etapie ogólnopolskim.

    W czasie uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2016/2017 Kornelia otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową ufundowaną przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

alt

A. Barsul, E. Bocheńska, J. Budzicz, A. Kostek  


 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.