Start rok szkolny 2016/2017 14 XII 2016 r. Konkurs Szopek Betlejemskich
14 XII 2016 r. Konkurs Szopek Betlejemskich
Wpisany przez Andrzej Górski   


alt

     Szkoła Podstawowa im. Józefa Gielniaka w Niwnicach po raz dwudziesty drugi wyłoniła zwycięzców Powiatowego Konkursu Szopek Betlejemskich. Czternastego grudnia odbyła się uroczysta gala, której niezmiennie od lat towarzyszą nastrojowe kolędy i świąteczna atmosfera. Zwycięzcy wracają z Niwnic z przepięknymi nagrodami i we wspaniałych humorach po degustacji przepysznych tradycyjnych dań wigilijnych. Powodów do dumy dostarcza fakt, że prace naszych uczniów podziwiane są nie tylko przez uczestników konkursu z powiatu lwóweckiego, ale również przez licznie zgromadzonych przedstawicieli różnych instytucji i urzędów. W tym roku laureatami z naszej szkoły zostali: KAJETAN OLSZEWSKI – III miejsce w kategorii wiekowej 10-12 lat, BARTŁOMIEJ PEŁKANagroda Dyrektora Browaru Lwówek oraz OLIWIA PASTERNAK i NICOLA PASTERNAK – Nagroda Samorządu Uczniowskiego w Niwnicach.

     Prace naszych uczniów co roku przyciągają uwagę komisji i cieszą się uznaniem wśród pozostałych uczestników konkursów. Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.


Agata Kostek, Ewa Bocheńska, Joanna Budzicz, Anna Barsul


alt   alt

alt

alt

więcej zdjęć...

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.