Start rok szkolny 2016/2017 8 II 2017 r. Zabawa karnawałowa klas 1-3
8 II 2017 r. Zabawa karnawałowa klas 1-3
Wpisany przez Ewa Bocheńska   

alt

     Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Zabawa karnawałowa dla dzieci z klas I - III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez uczniów, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas...

alt

     8 lutego 2017 r. sala w internacie Zespołu Szkół zamieniła się w magiczne miejsce. Dzieci przebrały się za bohaterów swoich ulubionych książek.  Niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, piraci, żołnierze, wróżki, dzwoneczek, policjanci, diabełek, czarownice, a także inne bajkowe postacie opanowały na kilka godzin salę. Piękne, bardzo pomysłowe stroje zachwyciły wszystkich, więc już na samym początku uwieczniliśmy je, robiąc wspólne zdjęcia klasowe, a następnie każda klasa prezentowała się w tańcu. Humor dopisywał uczestniczącym w zabawie. Wszyscy bawili się znakomicie!     

     Zabaw oraz tańców było bardzo wiele, w czasie których wszystkie dzieci brały udział. Zapał taneczny uczniowie studzili aromatyczną herbatą owocową, a sił nabierali po słodkim poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców. Były to pyszne pączki – jak przystało na tradycję „przyspieszonego tłustego czwartku”. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

     Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

     Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu przepysznych pączków oraz za muzykę w trakcie balu.

     Osobne podziękowania składamy naszym stażystom za pomoc w organizacji zabawy.

Kolejny bal karnawałowy już za rok! ;-)

alt

Organizatorki:

Ewa Bocheńska, Bożena Ciereszko, Grażyna Rębisz

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.