Start rok szkolny 2016/2017 19 I 2017 r. Dzień Babci i Dziadka
19 I 2017 r. Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez Andrzej Górski   

    alt

      Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Tradycją naszej szkoły stały się coroczne spotkania z tej właśnie okazji.

     W tym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się w czwartek 19 stycznia. Zaproszeni dziadkowie podziwiali występy swoich wnucząt. Dla kochanych Gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny, który zapewnił przybyłych Gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne i aktorskie.

     Zaproszenie przyjęło wiele osób. Dziękujemy im za to. Gorące podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych Gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Pragniemy w tym miejscu podziękować także: Dyrekcji naszej szkoły i Nauczycielom, Radzie Rodziców oraz Pracownikom obsługi. To dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu wszystko wypadło wspaniale.

alt

     To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile z wnukami.

Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat i zapraszamy za rok!

Wychowawcy klas drugich i piątych

alt

alt


Zespół artystyczny "Promyczki"

alt  alt

alt  alt

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.