Start rok szkolny 2016/2017 7 IV 2017 r. V Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "POLSKA JAKIEJ NIE ZNACIE"
7 IV 2017 r. V Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "POLSKA JAKIEJ NIE ZNACIE"
Wpisany przez Andrzej Górski   

     Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śląskim zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Polska Jakiej Nie Znacie”. Jednym z celów tego konkursu była popularyzacja wiedzy na temat funkcjonowania pszczół w środowisku naturalnym.

     W sposób plastyczny trafnie i oryginalnie opracowali ten temat następujący uczniowie: Marek Magierowski (4a), Dominik Łoś (4b), Dawid Kossowski (4b), Weronika Rotkiewicz (6a) oraz  Maja Walczak (6a).

alt

alt

     Autorami najciekawszych wierszy na temat „Co słychać w ulu?” zostali: Kacper Binasiewicz (6b), Weronika Rotkiewicz (6a), Amelia Radyno (6a), Maja Walczak (6a), Kornelia Kostek (6a) oraz Julia Popadeńczuk (4b).

alt

        7 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu w Gryfowie Śląskim.

 Oto laureaci z naszej szkoły: Marek Magierowski - II miejsce w konkursie plastycznym „Co słychać w ulu?”, Weronika Rotkiewicz - wyróżnienie w konkursie literackim za wiersz pt. „Ul”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Anna Barsul, Joanna Budzicz

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.