Start rok szkolny 2016/2017 7 IV 2017 r. "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
7 IV 2017 r. "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
Wpisany przez Ewa Bocheńska   

alt

     Zbliża się Wielkanoc, zatem nasi uczniowie wraz z najbliższymi zabierają się do pracy, by na czas stworzyć piękne palmy. Jedni zaprezentują je w czasie Niedzieli Palmowej, inni po raz kolejny wezmą udział w konkursowej rywalizacji organizowanej przez Gimnazjum im. Jana Pawła II przy współpracy z Parafią pw. WNMP w Lwówku Śląskim. W tym roku po raz trzynasty zorganizowano w naszej szkole eliminacje do etapu powiatowego. Na konkurs wpłynęło 10 prac z klas I – III i 13  prac z klas IV – VI. Jury przyznało miejsca i wyróżnienia. W klasach młodszych I miejsce zajęli:  Dominik Radyno 2a, Mateusz Skoneczny 2b, Milena Binasiewicz 1a /praca zbiorowa/. W klasach IV – VI do konkursu zgłosiło się 15 uczniów. I miejsce zdobyli następujący uczniowie:  Bartłomiej Pełka 4b, Julia PopadeńczukMichał Popadeńczuk 4b – praca zbiorowa, Dawid Kossowski 4b, Marek Magierowski 4a, Martyna Binasiewicz 4b i Milena Binasiewicz 1a – praca zbiorowa, Amelia Radyno 6a, Oliwia Pasternak 6b i Nicola Pasternak 6b – praca zbiorowa. Palmy, które zajęły I miejsce w obu kategoriach zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

alt

     7 kwietnia odbyło się podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu pod hasłem Najpiękniejsza Palma Wielkanocna w Lwówku Śląskim. Na 83 prace wśród nagrodzonych znalazło się 3 z naszej szkoły. Oto ich autorzy: Nicola i Oliwia Pasternak – II miejsce w kategorii palm dużych, Bartłomiej Pełka – II miejsce w kategorii palm średnich oraz Julia i Michał Popadeńczuk – wyróżnienie w kategorii palm średnich.

   alt  alt

     Podsumowanie etapu szkolnego w klasach I – III nastąpiło 7 kwietnia, a w klasach IV – VI – 11 kwietnia z udziałem dyrektora Marka Kozaka. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co organizatorzy składają serdeczne podziękowania.

alt

alt

alt

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, zapraszamy do udziału w konkursie za rok,

a z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najlepsze życzenia.

Anna Barsul, Joanna Budzicz, Agata Kostek, Ewa Bocheńska

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.