Start Wydarzenia 8 III 2009 r. Marcowe Święto
8 III 2009 r. Marcowe Święto
Wpisany przez Administrator   

 8 marca to jedna ze szczególnych dat. Na ulicach panowie i chłopcy widziani są z pierwszymi wiosennymi kwiatkami w rękach. 
W naszej szkole obchodziliśmy święto Kobiet i Mężczyzn. Samorząd Uczniowski klas IV- VI przygotował montaż poetycko – muzyczny na wesoło. Zaproszeni Goście i zgromadzona brać uczniowska nagradzali gorącymi brawami występ kolegów i koleżanek, podziwiając ich talent komediowy. Ze specjalną dedykacją z głośników popłynęły takie przeboje jak: ,,Bo z dziewczynami”, „Gdzie ci mężczyźni?”, „Baby, ach te baby”.
Również w klasach I – III. Samorząd Uczniowski i zespół artystyczny „Promyczki” przygotował uroczystość. Dedykowano życzenia w formie inscenizacji, występ uświetniono tańcem „Papaja” i wesołą piosenką.
 Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali kartki z najlepszymi życzeniami od Samorządu Uczniowskiego klas I - VI, w klasach na dziewczyny czekały miłe niespodzianki.
W przygotowaniu uroczystości pomogły nam Panie: Agata Kostek, Ewa Bocheńska Anna Barsul i Joanna Budzicz, za co bardzo dziękujemy!

  Samorząd Uczniowski kl. I- VI

  

Więcej zdjęć... 

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.