Start Wydarzenia 25 II 2009 r. Mistrz matematyki klas I-III
25 II 2009 r. Mistrz matematyki klas I-III
Wpisany przez Administrator   

 25 lutego 2009r. odbył się konkurs matematyczny na poziomie klas I, II i III. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków, dokonywania analizy i syntezy zadań oraz rozumienie czytanego tekstu. W konkursie wzięło udział 70 uczniów. Klasy pierwsze reprezentowało 20 uczniów, klasy drugie 26 uczniów i klasy trzecie 24 uczniów.
 O godzinie 800 po objaśnieniu przez pilnujących nauczycieli reguł obowiązujących uczestników konkursu, uczniowie przystąpili do rozwiązywania testów w swoich kategoriach wiekowych. Czas jaki mieli na rozwiązywanie testów to 2 godziny zegarowe.
 Po sprawdzeniu testów zostali wyłonieni zwycięzcy na poziomie klas I, II i III. Miejsce pierwsze w klasach pierwszych zdobyli: Klaudia Chrabąszcz z klasy I b, Arkadiusz Torba z klasy I a oraz Michał Plechowicz z klasy I b, miejsce drugie: Katarzyna Mordarska z klasy I b, miejsce trzecie zdobyli: Patryk Gucwa i Wiktoria Szychowska z klasy I b. Na poziomie klas II Mistrzem matematyki została Gabriela Waleryn z klasy II a, drugie miejsce zajęła Zofia Kaczmarczyk z klasy II a, trzecie miejsce zdobyli: Wiktor Gadecki i Jakub Fil z klasy II a. W klasach III miejsce pierwsze zajęli uczniowie z klasy III a - Natalia Kawzowicz i Kuba Woźniak, drugie uczennica klasy III b - Julia Pietryka, trzecie - Sandra Staszkowian z klasy IIIb.
 Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni to: Honorata Olszewska, Emilian Zawora, Bartosz Pietryka, Kamil Budzicz, Katarzyna Niebieszczanska, Milena Kulińska, Magdalena Bobrowska, Julia Blażyńska, Dominik Górecki, Aleksander Misiewicz, Justyna Mrozik, Dawid Becker, Małgorzata Szostak, Magdalena Kobryń, Mateusz Kułaga, Weronika Zapała, Weronika Prociewicz, Ahmed Mohamed Ben Ali.  
 Uczniowie, którzy brali udział w konkursie a nie uzyskali tytułu zostali nagrodzeni rzeczowymi upominkami.

  Organizator konkursu Grażyna Rębisz

   

 

  

 

  

 

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.