Start Wydarzenia 18 XII 2008 r. XIV Powiatowy Konkurs Szopek Betlejemskich NIWNICE 2008 rozstrzygnięty!
18 XII 2008 r. XIV Powiatowy Konkurs Szopek Betlejemskich NIWNICE 2008 rozstrzygnięty!
Wpisany przez Administrator   

  18 grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej im. Józefa Gielniaka w Niwnicach odbyła się XIV edycja Powiatowego Konkursu Szopek Betlejemskich. Konkurs ten odbywa się cyklicznie co roku, ma rangę konkursu międzyszkolnego i obejmuje swoim zasięgiem teren całego powiatu lwóweckiego. Do XIV konkursu zgłoszono ogółem 131 prac. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 10 pomysłowych i pięknie wykonanych szopek, których autorami byli: Dawid /3a/ i Adrian Mrozik /6a/, Aleksandra Barsul /3a/, Małgorzata /6a/, Kamil /1b/ i Marek /4a/ Budzicz, Paula Dereń /4c/, Estera Błażejowska /4a/, Katarzyna Kacprzak /4b/, Karolina Hryciuk /5b/, Magdalena Opoka /5b/, Dominika Wachowicz /6a/, Filip Kozak /6a/. Spośród 10 prac wysłanych na konkurs z naszej szkoły czołowe miejsca i wyróżnienia zajęły:
I miejsce - Dawid i Adrian Mrozik 
I miejsce - Kamil, Małgorzata i Marek Budzicz 
II miejsce - Aleksandra Barsul 
wyróżnienie - Magdalena Opoka 
wyróżnienie - Estera Błażejowska 
wyróżnienie - Filip Kozak 

  Za zajęcie I miejsca rodzeństwa Dawid i Adrian Mrozik oraz Małgorzata, Kamil i Marek Budzicz otrzymały kina domowe. Nagrodą dla Oli Barsul za zajęcie II miejsca był odtwarzacz MP3. Madzia Opoka i Estera Błażejowska otrzymały nagrody książkowe, a nagrodą dla Filipa Kozaka był zegarek na rękę.
Rozdanie dyplomów i nagród uprzyjemnił koncert aniołów, w których role wcielili się uczniowie szkoły z Niwnic. Po uroczystym wręczeniu nagród miał miejsce wystawny poczęstunek z daniami wigilijnymi. Gratulujemy i życzymy kolejnych twórczych pomysłów!Joanna Budzicz, Ewa Bocheńska, Agata Kostek

  

 Więcej zdjęć...

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.