Start rok szkolny 2009/2010 06.11.2009r. Uroczystość ślubowania klas I
06.11.2009r. Uroczystość ślubowania klas I
Wpisany przez Andrzej Górski   

W bieżącym roku mija 64 rocznica istnienia naszej szkoły oraz 4 rocznica nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II.

6 listopada 2009 r. (piątek) najmłodsi uczniowie naszej szkoły stali się 100 % pierwszakami. Uroczystość odbyła się w sali teatralnej Zespołu Szkół. Świadkami tego wydarzenia byli zaproszeni goście: Burmistrz GiM Lubomierz – Wiesław Ziółkowski, Ksiądz Proboszcz Ryszard Trzósło, Przewodnicząca Rady Rodziców – Agata Hubska, Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP im. Jana Pawła II oraz licznie przybyli rodzice.

Uczniowie w pięknym stylu zdali egzamin z różnych dziedzin wiedzy. Publiczność zgromadzona w sali nagrodziła pierwszaków gromkimi brawami. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, po czym dyrektor mgr Marek Kozak pasował każde dziecko na ucznia. Wychowawczynie klas wręczyły pamiątkowe dyplomy. Następnie Mały Samorząd Uczniowski klas I – III złożył życzenia najmłodszym kolegom. Burmistrz, Przewodnicząca Rady Rodziców i uczniowie klas II i III wręczyli upominki.

Rodzice w pięknie udekorowanych klasach przygotowali słodki poczęstunek oraz  miłą niespodziankę.

Wychowawczynie klas I składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowanie tej uroczystości.

Radzie Rodziców SP im. Jana Pawła II za sfinansowanie pamiątkowych dyplomów dla uczniów. Paniom: Annie Barsul, Joannie Budzicz za ciekawą dekorację sali.  Szczególne podziękowania składają rodzicom uczniów klas I za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu całej uroczystości.

Hanna Lange

Iwona Miśków

Więcej zdjęć...

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.