Start rok szkolny 2009/2010 19 XI 2009 Wizytacja ks. Biskupa
19 XI 2009 Wizytacja ks. Biskupa
Wpisany przez Wioletta Rotkiewicz   

 

Dnia 19.11.2009r w murach naszej szkoły gościł Ksiądz Biskup Marek Mendyk. Spotkanie z uczniami i gronem pedagogicznym rozpoczęło się w sali teatralnej Zespołu Szkół w Lubomierzu.

Po przywitaniu dostojnego Gościa przez dyrektora Marka Kozaka zespół artystyczny klas I-III „Promyczki” zaprezentował krótki program muzyczny. Następnie najstarsi uczniowie (klasa VIa) zadedykowali przybyłym gościom dwie piosenki związane z Postacią naszego Patrona Jana Pawła II.

 

Uwieńczeniem prezentacji artystycznych okazał się wspólny występ nauczycieli i uczniów w piosence „Zaufaj Panu”. Ksiądz Biskup Marek Mendyk z wielką życzliwością zwrócił się do całej społeczności szkolnej ze słowami podziękowań, życzeń i błogosławieństwem w dalszej nauce i pracy oraz podarował prezent w postaci książki, którą przekazano do biblioteki szkolnej. Następnie wszyscy przeszli  pod pomnik Patrona Szkoły, a kolejnym punktem odwiedzin było muzeum znajdujące się w budynku szkoły.

Na koniec wizyty goście udali się na słodki poczęstunek -  tort z herbem Biskupa.

Bardzo serdecznie dziękujemy Księdzu Biskupowi Markowi Mendykowi  za pobyt w naszej szkole i życzliwe słowa skierowane do nas wszystkich. Wierzymy, że poprzez to spłynie na szkołę błogosławieństwo w jej dalszej pracy.

 

Wioletta Rotkiewicz

Więcej zdjęć...

 

 

 
Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz do tego artykułu.